24maj

Mosty, Madame Affair, Burn TV, Subway Surfers

24maj
24.05.2024
Godzina • 19:00
Pod Minogą
Zespół Madame Affair i Stowarzyszenie Młoda Kultura zapraszają na koncert:
𝑴𝑶𝑺𝑻𝒀 + 𝑴𝑨𝑫𝑨𝑴𝑬 𝑨𝑭𝑭𝑨𝑰𝑹 + 𝑩𝑼𝑹𝑵 𝑻𝑽 + 𝑺𝑼𝑩𝑾𝑨𝒀 𝑺𝑼𝑹𝑭𝑬𝑹𝑺
Kolejne spotkanie z cyklu “make 4 acts a night great again!” Czyli reprezentacja Poznania i okolic przejmuje kultowy Klub Pod Minogą! Już 24 maja na deskach przy Nowowiejskiego 8 usłyszycie przekrój alternatywnych brzmień, wycieczka przez psychodelię, dreamrock, indie, jangle pop i garage rock. Na scenie Mosty, Madame Affair, subway surfers i Burn TV , z premierowym występem po wydaniu LP BURNER!
🎸 𝑴𝑶𝑺𝑻𝒀 @mosty_zespol
Mosty powstały w 2019 roku w Poznaniu. W ich muzyce senny szum przedmieść miesza się z miejskim gwarem, dźwięki rodzinnego stereo z odkrywaniem internetowych inspiracji, spokojna introspekcja z punk rockową ekspresją. Na tym tle snute są historie o sercach złamanych i sklejonych na nowo, kłótniach i przebaczeniach, poszukiwaniu siebie oraz drugiego człowieka. Chłopaki podano pracują nad swym materiałem i może podzielą się z wami czymś przedpremierowo…
🎸 𝑴𝑨𝑫𝑨𝑴𝑬 𝑨𝑭𝑭𝑨𝑰𝑹 @madame_affair
To poznańskie indie świry z fiołem na punkcie groove’u. Ciasne bity, pląsate riffy i bezczelny bas są bazą, którą zdradzamy na prawo i lewo. Efektem tych romansów jest odmienność każdego utworu. Całość spowijają klimatyczne syntezatory i niepodrabialny wokal. Motywem przewodnim naszej muzyki jest walka z własnymi słabościami i sztucznym światem, ale też radość i nadzieja.
🎸 𝑩𝑼𝑹𝑵 𝑻𝑽 @burn_t_v
Nazywam się Maciej Obst i robię muzykę pod pseudonimem Burn TV. Jest to
mój solowy projekt który funkcjonuje muzycznie już 5 lat. Robię alternatywę po
angielsku, troche tame impala, gorillaz – ogólnie miks gatunków:-) Na
projektorze będą lecieć moje animacje i wizualizacje nad którymi siedzę tak
samo długo jak z muzą. Będę grać materiał z mojej nowej płyty – „BURNER”
która wyszła trzeciego kwietnia tego roku. Będzie super wbijajcie
🎸 𝑺𝑼𝑩𝑾𝑨𝒀 𝑺𝑼𝑹𝑭𝑬𝑹𝑺 @subwaysurfersband
Muzykę subway surfers można określić jako sinusoida, ponieważ sami nie zdecydowali jeszcze do końca gdzie chcą z nia podążać. Obecnie testują dream rocka w składzie:
Kajtek – bas
Franek – gitara
Hania – wokal
Faustyna – perkusja
Wychodzi im dobrze, a żeby sprawdzić to samemu polecamy przyjść na ich koncert!