21cze

BOR Night – Paluch, Lubin, Lipa

21cze
21.06.2024
Godzina • 20:00
Nocny Targ Towarzyski
PALUCH to jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop, mający na koncie 15.pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w ponad 500,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!).
W 2022 roku dwa z Jego albumów: Ostatni Krzyk Osiedla oraz Czerwony Dywan otrzymały status diamentowej płyty.
Współpracował z większością czołowych graczy na lokalnej scenie, ale ma na swoim koncie również międzynarodowe kooperacje z takimi artystami jak PLK, Rytmus czy Olexesh.
LUBIN w świat muzyki wkroczył w 2012 roku mając zaledwie 15 lat, a swoją karierę muzyczną zaczynał w rapowej grupie Recidivist.
Przełomem w karierze rapera okazał się moment wejścia w szeregi labelu BOR. W maju 2022 roku ukazał się Jego debiutancki album „Gość” w całości wyprodukowany przez Worka i wydany nakładem wytwórni B.O.R. Records. W lutym 2024 roku miała miejsce premiera EP „Perfumy”, którą Lubin stworzył razem z innym gdańskim raperem o ksywie Bokser.
LIPA to poznański raper, członek wytwórni BOR Records. uczestnik akcji Młode Wilki z 2019 roku. Do tej pory wydał dwa, bardzo dobrze przyjęte, solowe krążki. Debiutował 25. października 2019 roku materiałem zatytułowanym „Mgła”, natomiast 26. marca 2021 ukazał się jego drugi solowy album o
tytule Paranoja.
Wychowanek poznańskich blokowisk i muzyczny kameleon. Jak sam mówi, nie chce się szufladkować. Szerokie spektrum inspiracji, pozwala mu na kreowanie stylu unikalnego i zupełnie innego od reszty.