15cze

Dawid Podsiadło

15cze
15.06.2024
Godzina • 20:00
Enea Stadion • ul. Bułgarksa 17, Poznań

W sobotę, podczas koncertu Dawida Podsiadło na PGE Narodowym, uczestnicy wydarzenia mogli zobaczyć na telebimach grafikę, która zapowiedziała trasę artysty na przyszły rok. Na grafice zostały przedstawione daty ze stadionami, na których wystąpi Dawid. Dzisiaj oficjalnie trasa zostałą potwierdzona przez artystę. Na szczęście nie zabraknie Poznania i Enea Stadionu przy ul. Bułgarskiej. Po kilku latach przerwy, w końcu, zagra na nim ktoś inny niż druzyna piłkarska.

Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na trasę stadionową ze sceną 360 stopni! Sprzedaż biletów startuje już w najbliższą środę, 30 sierpnia, o godz. 12.00.

W minioną sobotę, 26 sierpnia, PGE Narodowy, który był współorganizatorem wydarzenia, przyciągnął rekordową publiczność. Podczas największego koncertu w historii tego obiektu aż 80 tysięcy osób miało okazję doświadczyć tego, co przygotował dla nich Dawid Podsiadło ze swoim zespołem. Muzyczne show dopełniły liczne efekty pirotechniczne i wizualne oraz występy niezapowiedzianych gości: sanah, Artura Rojka i Taco Hemingwaya.
Po niemalże 2,5-godzinnym widowisku Dawid przekazał zgromadzonej publiczności na stadionie oraz przed ekranami (ten fragment koncertu można było zobaczyć na kanale YouTube artysty), że już w przyszłym roku zagra na kilku stadionach w tej samej formule, czyli ze sceną postawioną na środku obiektu.

Pomimo ogromnego doświadczenia koncertowego sam Dawid był pod wielkim wrażeniem – zagraliśmy setki koncertów, ale to, co wydarzyło się w sobotę, to było piękne, nowe doświadczenie. Nie wiem, ile zrobiłem kroków tego wieczoru, ale na bank bardzo dużo i cieszę się, że w przyszłym roku znowu będę mógł ich tyle zrobić. Energia tego wielkiego tłumu i dziesiątki tysięcy ludzi śpiewających razem – to coś, co powoduje ogromne emocje – mówi Dawid Podsiadło. – Kiedy kończyliśmy występ już myślałem o tym, że to wspaniałe, że będziemy mogli to powtórzyć – gdyby nie to, mógłbym być trochę smutny, że to już koniec – dodaje.

Trasa stadionowa 360 zawita w przyszłym roku do trzech miast:

01.06.2024 Gdańsk – Polsat Plus Arena Gdańsk

15.06.2024 Poznań – Enea Stadion

22.06.2024 Chorzów – Stadion Śląski

Już w środę, 30 sierpnia, o godzinie 12.00 rusza przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart, a w czwartek sprzedaż otwarta w serwisie eBilet.pl.

Więcej informacji: www.ebilet.pl/dawidpodsiadlo

fot. Piotr Terasewicz