08lis

Kękę trasa 4:01

08lis
08.11.2024
Godzina • 20:00
Klub Muzyczny B17 • ul. Bułgarska 17, Poznań
Bilety • 89 zł

Agencja Artystyczna Bashesh z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert KęKę, promujący album „4:01”, który odbędzie się w Poznaniu. 8 listopada będziecie mieli okazję go zobaczyć na scenie Klubu Muzycznego B17!

„. Nie było mnie tu chwilę, i wiesz co ?”

Ostatni raz na scenie wystąpiłem we wrześniu 2022 r.

Obiecałem sobie i Wam, że wrócę dopiero z nowym materiałem.

Jestem więc!

Stęskniony i głodny występów jak nigdy!

Już na jesieni rusza pierwsza część „ 4:01 TOUR”

Jak widzicie miast nie ma dużo, bilety też są ograniczone.

Razem z Bashesh radzimy się spieszyć !

KęKę – właściwie Piotr Dominik Siara urodzony w Radomiu. Swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 roku.. Od momentu ukazania się debiutanckiego albumu „Takie Rzeczy w 2013 roku, raper na stałe zagościł w czołówce polskich wykonawców hip-hopowych.

W jego dorobku znalazło się wiele wyróżnień za dotychczasowe wydawnictwa. Zaczynając od podwójnych platyn za debiutanckie Takie Rzeczy oraz album Siara, poprzez potrójnie platynowe wyróżnienia za kolejne albumy „Nowe Rzeczy”, „Trzecie Rzeczy” oraz „Mr KęKę”. Do tych osiągnieć należy dodać poczwórną platynę za album „To Tu”.

Po dwuletniej przerwie koncertowej, KęKę wraca z solową trasą. Już tej jesieni będziecie mogli go zobaczyć na żywo, z najnowszym albumem „4:01”, który na 3 miesiące przed premiera, spełnił warunki do Złotej Płyty. Nie przegap i sprawdź czy Twoje miasto jest na liście!