05maj

Marduk

05maj
05.05.2024
Godzina • 18:00
Tama • ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań
Bilety • 120/140 ZŁ

Massive Music zaprasza na cztery koncerty legendy black metalu – zespołu MARDUK. Grupa wystąpi w kwietniu i maju 2024 w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Promować będą swoje najnowsze wydawnictwo – płytę „Memento Mori”.

Marduk (Szwecja)
Synonim black metalu – ponad 30 lat na scenie i ani chwili spadku formy. Marduk to bezkompromisowa maszyna do zabijania i koncertowa pierwsza liga. Gdy kolejne skandynawskie kapele powstałe w latach 90. zawieszały działalność, podążały w niezrozumiałe rejony i prędzej czy później spuszczały z tonu, Marduk uparcie parł do przodu. Na nadchodzącej trasie zespół będzie promował swoją najnowszą płytę, zatytułowaną „Memento Mori”, która została wydana 1 września 2023. Warto było czekać te 5 lat na następcę albumu „Viktoria”!

Origin (Stany Zjednoczone)
„Muzyka Origin to połączenie porządku i nieporządku” – tak w skrócie muzykę zespołu określił kiedyś gitarzysta zespołu – Paul Ryan. Grupa powstała w 1997 roku i nagrała dotychczas 8 albumów. Ostatni z nich „Chaosmos” to kwintesencja brutalności i technicznego grania.

Doodswens (Holandia)
Doodswens to holendersko belgijskie trio tworzące muzykę pełną atmosfery, symboli i przemyślanych konceptów. Zespół intensywnie koncertuje, cały czas promując album „Lichtvrees”.

Skaphos (Francja)
Francuski zespół rozpoczął działalność w 2018 roku i dotychczas wydał 2 płyty. Supportowali na trasach m. in. Marduk i Vader.