28cze

28-30 czerwca – Nature Rock Fest 2024

28cze
Nature Rock Fest 5
28.06.2024 - 30.06.2024
Godzina • 13:00
Rancho Kajtek • Jastrzębsko Stare 15
Bilety • 80 - 150

Zapraszamy na tegoroczną, piątą już edycje wyjątkowego festiwalu Nature Rock Fest! W tym toku zagrają Farben Lehre, Trylion, Misscore, Appleseed, Meteroids, Kapela Bożków i wielu innych.

Festiwal muzyczny Nature Rock Fest to jedyna tego typu impreza w Wielkopolsce. Nietypowa lokalizacja – niewielkie, klimatyczne Rancho Kajtek położone w lesie nieopodal Jastrzębska Starego k/ Nowego Tomyśla – gwarantuje kameralność, świetny kontakt artystów z widownią oraz okazję do nieskrępowanej zabawy z innymi pasjonatami rocka, metalu, bluesa i muzyki alternatywnej. Scena imprezy zlokalizowana jest nad stawem, otoczona pastwiskami i lasem. Między koncertami można znaleźć czas i miejsce na ognisko, jogę, zabawę na łonie natury, spacery czy po prostu odpoczynek.

Nature Rock Fest odwiedzają nie tylko zespoły na początku swojej kariery muzycznej, lecz także te, które koncertują już od kilku dekad Przykładem może być gwiazda tegorocznego line-upu – Farben Lehre. Festiwal tworzą ludzie z pasją, na zasadach non-profit, a jednocześnie odpowiednich standardach organizacji. Bezpieczeństwo, zdrowie i dobra zabawa to tutaj priorytety.
Nature Rock Fest to festiwal, na którym czujesz się jak w domu, coś jak piknik rodzinny, tylko nieco większy i lepiej zaopatrzony. Na gości czekać będzie strefa gastro – pyszne, kraftowe jedzonko z foodtrucków oraz zimne napoje. Goście mogą nocować na miejscu i rozbić namiot w bezpośrednim sąsiedztwie festiwalowej sceny.
Dokładny line-up.
Aktualne doniesienia o line-upie i nie tylko, na stronie wydarzenia na Facebooku.
Bilety można kupić tutaj.
Rezerwujcie daty 28-30 czerwca i widzimy się w Jastrzębsku Starym!