Poznajcie Pocztę Workspace, nowe centrum biznesowo-kulturalne w sercu Poznania

19 kwi 2024
Bartosz Nowacki

W Poznaniu powstało nowe miejsce, gdzie przecina się świat biznesu, sztuki, kultury – wzmożonych działach kreatywnych. Kiedy świat twórców spotyka się biznesem powstaje wyjątkowa przestrzeń inspiracji i wspólnych korzyści. Przedstawiamy Poczta Workspace – miejsce o powierzchni 6000 m2, w którym dobra energia artystycznych pracowni przenika się z kompetencjami i usługami firm, które zadomowiły się już w budynku starej poczty, usytuowanym przy ul. 23 lutego 26 w Poznaniu.

Poczta Workspace to także miejsce spotkań, wystaw, koncertów, warsztatów i innowacji.

Na Poczcie zamieszkało już kilka twórczych inicjatyw, (w tym także redakcja Freshmaga), które w najbliższym czasie przedstawiane będą w kanałach projektu. Miejsca w budynku jest jeszcze jednak sporo, dlatego też w progi Poczty zapraszamy szeroko pojętą branżę kreatywną, artystów oraz lokalne pracownie i manufaktury.

Docelowo za około 2-3 lata budynek czeka gruntowny remont, którego efektem będzie stworzenie jednego z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych workspace’ów w tej części Europy.

W budynku, oprócz przestrzeni na około 800 biurek pojawi się także wiele części wspólnych, otwarte pracownie, a także kawiarnia i restauracja.

pracownie / biura / coworking / warsztaty / szkolenia / wystawy / koncerty / innowacje

ul. 23 lutego 26, Poznań
instagram.com/poczta.workspace
pocztaworkspace.pl
info@pocztaworkspace.pl