Nasza redakcja

FRESHMAG promuje miejski styl życia. W każdym numerze znajdziecie selekcje najciekawszych wydarzeń, od propozycji kulturalnych: repertuarów teatrów, muzeów, zapowiedzi kinowych, po koncerty, imprezy klubowe i nie tylko.

Mamy na celu promocję interesujących wydarzeń i ludzi, którzy mają wpływ na życie kulturalne miasta i mają wpływ na życie miasta. Dlatego obok wywiadów z uznanymi artystami, znajdziecie również materiały poświęcone ludziom z pasją.

FRESHMAG tworzy grupa doświadczonych dziennikarzy, doskonale orientujących się w trendach mających wpływ na życie miasta. Nasz informator drukowany, w połączeniu z serwisem internetowym FRESHMAG.PL tworzą unikalny system informacji miejskiej. W dużej mierze przyczyniamy się do kulturalnego rozwoju miasta. Jesteśmy przekonani, że każdy numer FRESHMAG’a, dla wielu młodych ludzi stanie się swego rodzaju drogowskazem – mapą miasta, dzięki której trafią w najciekawsze miejsca i wybiorą się na wydarzenia, których nie można przegapić.

Wydawca
siedziba: Craft sp. z o.o. ul. Książęca 1, 61-361 Poznań | biuro redakcji: Poczta Workspace, ul. 26 lutego 23, 61-740 Poznań
Redakcja
Dawid Balcerek
REDAKTOR NACZELNY
Michał Krupski
WYDAWCA
Natalia Bednarz
FILM, MUZYKA, KSIĄŻKA
Sylwia Klaczyńska
FOTO
Maria Tuliszka-Nowacka
DZIAŁ KULTURALNY
Izabela Kowalska
WIDEO, FOTO
Współpraca
Paweł Uniejowski
Michał Popiołek
Piotr Skrzypek
Józek Śliwiński
Tomasz Dworek
Nicole Piotrowska
Viola Łechtańska-Błaszczak
Zofia Myślicka
Joanna Gruszczyńska
Bartosz Nowacki
Malika Tomkiel
Maciej Chomik
Paulina Wojkiewicz

Gdzie znajdziesz nasz magazyn?