fot. Sylwia Klaczyńska

Czy ochłonęliście już po tegorocznej edycji Męskiego Grania w Poznaniu?

Relacje
27 cze 2023
Sylwia Klaczyńska

Każdego lata ten festiwal dostarcza muzyczną rozrywkę w największych polskich miastach, tak też było i w stolicy Wielkopolski. W dniach 23-24 czerwca w Parku Cytadela zebrała się ogromna ilość osób, by móc spędzić miło weekend w akompaniamencie dobrej muzyki.

Na głównej scenie mogliśmy usłyszeć m.in. Mroza, Szczyla, Kaśkę Sochacką, Krzysztofa Zalewskiego, Igo, Ofelie, Króla, Nosowską oraz Męskie Granie Orkiestra 2023. W tym roku w skład Orkiestry weszli Igo, Mrozu i Vito Bambino. Natomiast na Scenie Ż wystąpili, tacy artyści jak Paulina Przybyszy, Rysy, Zamilska, Aga Bigaj, Chair, Kępiński >I< Kowalonek, Łona x Konieczny x Krupa „Taxi”.

Dla mnie to była podróż w nieznane, ponieważ po raz pierwszy pojawiłam się na Męskim Graniu i byłam zachwycona formułą koncertów (na przemian), ilością osób, foto budką czy też punktem do wykonania festiwalowego tatuażu, daję LIKE’A!

W moim odczuciu wykonany przez Mroza koncert był najlepszym występem podczas tego weekendu. Szaleństwo muzyczne, zaproszony na scenie Vito Bambino, który wraz z Mrozem wykonał piosenkę „Za daleko” oraz ilość zebranej publiczności pod główną sceną, wrażenia nie do opisania!

Oczywiście top of the top weekendowych występów, to wykonanie przez Męskie Granie Orkiestra 2023 – panowie dali czadu. Świetny dobór piosenek, energia na scenie 100%, gościnny występ Króla oraz Bartka Królika, który kierował zespołem Męskiej Granie Orkiestry. Piękne chwile!

Przygotowałam dla Was bardzo obszerną fotorelację, by móc pokazać Wam wszystkich artystów.