fot. Sylwia Klaczyńska

Największa studencka impreza w Poznaniu za nami, fotorelacja z Juwenaliów 2023!

Relacje
19 maj 2023
Sylwia Klaczyńska

Park Jana Pawła II przez trzy dni 18-21 maja zamienił się w jeden wielki obóz zabawy, gdzie mogliście nie tylko dobrze zjeść, wypić zimne piwko i wziąć udział w różnych atrakcjach, ale również potupać nóżką podczas wielu ciekawych koncertów min. Vito Bambino, Krzysztof Zalewski, Oki czy Guzior. Mamy dla Was fotorelację z minionego weekendu.

Po 4 latach do Poznania powróciła największa impreza studencka, która przez ostatnie lata została zawieszona przez pandemię koronawirusa. Juwenalia 2023 to największy festiwal muzyczny w Poznaniu organizowany przez studentów, którzy w tym roku zadbali o dobrą zabawę, muzykę i atrakcje dla odwiedzających.

fot. Sylwia Klaczyńska
fot. Sylwia Klaczyńska
fot. Sylwia Klaczyńska
fot. Sylwia Klaczyńska

Podczas tych trzech dni uczestnicy świętowania mogli skorzystać z wielu atrakcji – np. wykonać na ciele natryskowy tatuaż, był również sektor z animacjami, magiczne inspiracje świetlne oraz sektor foodtracków.

Na głównej scenie mieliśmy okazję posłuchać min. Okiego, Vito Bambino, Krzysztofa Zalewskiego, Zespół Lor czy też Guziora i Shelleriniego. Sprawdźcie fotorelację.