„FRUU(tanie latanie) – nowy klip Minozaura zapowiadający EP-kę „Tylko Albo Aż Tyle”

Muzyka
15 maj 2024
Natalia Bednarz

W ramach przygotowań do premiery EP-ki „Tylko Albo Aż Tyle” pochodzący z Koszalina, a mieszkający na co dzień w Berlinie Minozaur prezentuje „FRUUU(tanie latanie)” – teledysk, czy też – jak sam mówi – raczej mini-vlog podróżniczy nakręcony w 10 krajach świata na 4 kontynentach. Za nagraniem większości scen, selekcją oraz montażem obrazu stoi debiutująca w tej roli Kulka.

Za scenerię posłużyły Albania, wulkan El Teide: Teneryfa/Hiszpania, Kapadocja/Turcja, Bangkok, park narodowy Khao Sok, wyspy: Koh Phi Phi oraz Koh Lanta/Tajlandia, Machu Picchu, Cuzco oraz Lima w Peru, Morze Martwe oraz pustynia Wadi Rum w Jordanii, Gruzja, Francja: Paryż i Marsylia, berliński dworzec Gesundbrunnen, a także kluczowa w całym projekcie: Praha. To tutaj znajduje się MyMuse Studio: kwatera główna pabianickiego producenta Boroproduct, odpowiadającego za muzykę, aranżację, mix i brzmienie tego utworu, gdzie  został wyprodukowany, nagrany, zmiksowany i zmasterowany cały projekt.

Polecamy klip wszystkim fanom starego, dobrego rapu, oraz wojaży za przysłowiowe grosze. Mamy nadzieję, że klip stanie się dla Was inspiracją do kolejnych podróży. Życzymy Wam przyjemnego seansu oraz niezapomnianych przygód!