fot. Sylwia Klaczyńska

Piana, fontanna, limuzyna i czerwony dywan. Zakończenie Mata Tour w Poznaniu!

Relacje
07 paź 2022
Sylwia Klaczyńska

W miniony piątek, 7 października, odbył się koncert Maty, który zamykał ogólnopolską trasę MATA TOUR 2022. To było spektakularne wydarzenie, które jeszcze na długo zostanie w mojej pamięci. Dlaczego? Zapraszam poniżej do mojej relacji z tego wydarzenia.

Prawdziwe szaleństwo, dosłownie jak za dawnych lat, gdy jeszce nad Maltą odbywały się regularnie koncerty. Od Ronda Rataje można było spotkać grupy młodych ludzi, którzy kierowali się w stronę Malty. Przekraczając bramki Polany Harcerza miałam lekkie podekscytowanie, bo to w końcu koncert zamykający trasę MATA TOUR. Dodatkowo przypadł on w naszym mieście i nie do końca było wiadomo czego można się spodziewać.

fot. Sylwia Klaczyńska
fot. Sylwia Klaczyńska
fot. Sylwia Klaczyńska

Na miejscu fani mogli dokonać zakupów na stoisku SBM Store, sprawdzić się w wyciskaniu ciężarów, zrobić sobie tatuaż, ale również zjeść i wypić coś dobrego. Normalnie ciarki, w momencie, gdy tysiące zebranych fanów pod sceną krzyczało „MATA, MATA”… Aż pojawia się on, wysiadający z limuzyny i wkraczający na scenę po czerwonym dywaniem. Nie zabrakło niespodzianek! Podczas występu Maty na scenie pojawił się również White2115, który wykonał kilka kawałków.

fot. Sylwia Klaczyńska
fot. Sylwia Klaczyńska

Koncert został przygotowany z wielką pompą! Mieliśmy okazję zobaczyć fajerwerki, płomienie, fontanny wodne oraz sztuczną pianę. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.