Osobliwe przeprosiny z przymrużeniem oka! Sea Bass T Young i Adash prezentują nowy singiel

Muzyka
24 maj 2024

Każdy z nas popełnia błędy, jednak nie każdy potrafi za nie przeprosić. Jak poradził sobie z tym problem Sea Bass T Young? Należy zacząć od tego, iż utwór jest łatwy w odbiorze i niestety ciężki w kategoryzacji. Jest to swego rodzaju hybryda rocka/popu i rapu, dzięki czemu może trafić do naprawdę szerokiego grona odbiorców.

To naładowany emocjami oraz niewielką dawką humoru singiel, stworzony przy współpracy ze znamienitym producentem Adashem. Najważniejszą cechą tego singla jest ponadczasowość, gdyż poruszony problem dotyka ludzkości od zarania dziejów. Pomimo tego, że Przeprosiny to utwór traktujący poważny temat, w formie humorystycznej to daje jednak szanse wywołania u słuchacza refleksji nad własnym życiem. Co najważniejsze zakończenie jest z bardzo pozytywne i daje światło w tunelu dla ludzi, którzy zatracili się w ludystycznej rzeczywistości.

Sea Bass T Young jak każdy popełniał błędy i w charakterystyczny dla siebie sposób postanowił się z nimi rozliczyć.

Po niewątpliwym sukcesie wcześniejszego singla „Prawda jest taka”, który znalazł się na oficjalnej playliście Spotify „TYLKO POLSKI ROCK”, Sea Bass T Young prezentuje kolejny utwór, w nieco innej odsłonie. Sebastian po raz kolejny przy współpracy ze znamienitym producentem Adashem stworzył emocjonalny i zarazem humorystyczny utwór, który daje mu możliwość rozliczyć się z przeszłością i powiedzieć głośne PRZEPRASZAM. Wewnętrzny i nieuświadomiony ból, który towarzyszył artyście przez lata wreszcie minął. Igła w stogu siana finalnie została odnaleziona, a Sea Bass T Young zasypia w ramionach ukochanej.