fot. Sylwia Klaczyńska

Pierwszy koncert Pezeta na trasie Business Class Tour, fotorelacja!

Relacje
22 lis 2022
Sylwia Klaczyńska

Wróćmy pamięcią do sobotniego wieczoru, 19 listopada w Klubie Muzycznym B17, który wypełnili po brzegi fani Pezeta. Był to pierwszy koncert na trasie BUSINESS CLASS TOUR, promujący najnowszy album rapera zatytułowany „Muzyka Komercyjna”.

Opinie na temat twórczości Pezeta są różne. Ja zaliczam się do grupy fanów, mało tego, powiem Wam, że poznański koncert to był totalny rozpi…, a byłam na wielu poprzednich.

Co tam się działo! Koncert spełnił wszystkie moje oczekiwania. Mam na myśli głównie kontakt rapera z publicznością, a także oprawę świetlną i wizualizacje – wszystko ze sobą współgrało. Usłyszane przeze mnie po raz pierwszy na żywo kawałki z nowego albumu, genialne aranżacje muzyczne starszych numerów, cały występ to był ogień. Czapki z głów.

Podczas koncertu nie zabrakło niespodzianek. Na scenie gościnnie pojawił się Paluch oraz EMAS. Pezet zdecydowanie zadbał o solidną dawkę energii, jakby jutra miało nie być. Dzięki wielkie za wrażenia. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tego koncertu.