29cze

Poznań Rock Festival

29cze
29.06.2024
Godzina • 16:00
Polana Harcerza

Wybuchowa mieszanka muzyki, rozrywki i emocji! W dniach 29-30 czerwca miłośnicy muzyki rockowej z całej Polski będą mieli okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego lata – Poznań Rock Festiwal!
Organizowany na malowniczej Polanie Harcerza nad Jeziorem Maltańskim Festiwal to spektakularny zestaw koncertów, atrakcji i niezapomnianej atmosfery.

Zespoły na Wysokim Napięciu:

Przygotuj się na muzyczną eksplozję, gdy na scenie pojawią się najlepsze polskie zespoły rockowe, gotowe dostarczyć pełną gamę brzmień – od klasyki po najnowsze hity. To będzie podróż przez historię rocka, która porwie wszystkich fanów! Na naszej festiwalowej scenie wystąpią: IRA, Strachy na Lachy, Myslovitz, Luxtorpeda, Ørganek, Voo Voo, Illusion, Łydka Grubasa, Sztywny Pal Azji. To wyjątkowa okazja dla fanów, aby doświadczyć na żywo potężnych brzmień i energetycznych występów swoich ulubionych wykonawców!

Oprócz niezapomnianych koncertów na terenie festiwalu znajdziecie strefę gastronomiczną z foodtruckami z ofertą z całego świata, regionalne browary, atrakcje dla dzieci, strefy relaksu i konkursy – a to tylko niektóre z atrakcji, których uczestnicy mogą spodziewać się podczas wydarzenia.

Poznań Rock Festiwal to nie tylko koncerty – to spotkanie ludzi z pasją, którzy chcą razem tworzyć niezapomniane wspomnienia. Nie czekaj! Karnety dostępne na stronie: make-music.com.pl.

Bilety w cenach:
I PULA:
bilet jednodniowy – 179 zł, karnet dwudniowy – 249 zł
II PULA
bilet jednodniowy – 189 zł, karnet dwudniowy – 269 zł
SOBOTA 29.06:
VOO VOO | ŁYDKA GRUBASA | LUXTORPEDA
SZTYWNY PAL AZJI | ILLUSION
NIEDZIELA 30.06:
STRACHY NA LACHY | MYSLOVITZ | ØRGANEK | IRA