26kwi
fot. Nurt

Otwarcie Nurtu w najbliższy weekend!

26kwi
26.04.2024
Godzina • 18:00
Nurt Poznań • ul. Bolesława Krzywoustego, Poznań
Bilety • wstęp free

Przed nami czwarty sezon w Nurcie! Wprawdzie otwarcie miało odbyć się już w ostatni weekend, ale organizatorzy nie chcieli ryzykowac z kiepską pogodą (i słusznie!), więc przełożyli start na najbliższy weekend. Nurt wraca nad Wartę po jesienno-zimowej przerwie i będzie zn ami do końca lata, a może i dłużej…

Co nas czeka w najbliższy weekend? Za deckami staną wyjadace w formie b2b: Kemot & Nimm2, a więc z jednej strony promotor z wieloletnim doświadczeniem, eklektyczny DJ o wielu muzycznych twarzach – główny organizator cyklu Tylko Polskie Techno, entuzjasta dziennych imprez, tempa oscylującego wokół 120bpm i współorganizator cyklu Spiritual, z drugiej natomiast duet dj’sko – producencki specjalizujący się w indie disco z domieszką afro house i skłonnością do melodii, płynący z Nurtem od 2020 – to właśnie tu zadebiutowali i rezydują w każde wakacje.

Poza muzyką dużo nowości – w przestrzeni, na barze, w gastro… Przyjdźcie i zobaczcie sami! Niektóre rzeczy pozostają oczywiście takie same – bo zwycięskiego składu się nie zmienia.

U nas jak co roku możecie liczyć na totalną chillerę, luz na leżakach, zimne piwko i orzeźwiające drinki, ale co najważniejsze – uśmiechniętą i pozytywną ekipę, która od piątku będzie witała Was z otwartymi ramionami aż do połowy września.
Lato mija szybko, więc pamiętajcie, żeby korzystać z niego każdego dnia