06cze

Wielki Grillowanie UAM

06cze
06.06.2024 - 07.06.2024
Godzina • 16:00
Kampus UAM Morasko

Muzyczne brzmienia najlepszych artystów w dniach 6 i 7 czerwca rozgrzeją KAMPUS MORASKO do czerwoności! Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki i grillowania na wspólną zabawę na Wielkim Grillowaniu UAM!

Wielkie Grillowanie to przede wszystkim znajomi. To w ich towarzystwie najlepiej usmażyć kiełbasę, orzeźwić się ulubionym napojem i pobujać do hitów. Tegoroczna edycja będzie szczególnie wyjątkowa – po raz 16 spotkamy się na terenie Kampusu Morasko, by szaleć do muzyki najlepszych polskich wykonawców! W ubiegłych latach line up WG zasiliły gwiazdy: Quebonafide, Otsochodzi, Grubson czy T-Love. Wielkie Grillowanie UAM 2024 nie odstaje i również w tym roku na Morasku zagrają topowi artyści – aby ich poznać śledźcie ogłaszany lineup.

Nie zabraknie różnorodnych atrakcji! Oprócz niezapomnianych koncertów, Uczestników czekają liczne aktywności. Będzie to m.in strefa animacji oraz strefy partnerów imprezy, gdzie odbędą się ciekawe konkursy. Co więcej, dla miłośników dobrej kuchni przygotowaliśmy strefę food trucków, w której każdy znajdzie coś dla siebie!

Wystąpią:

06.06: Smolasty, Miły ATZ i inni

07.06: Szpaku, Shymczyk i inni

SMOLASTY | 06.06.2024 | POZNAŃ

Topowy artysta, od lat przecierający nowe szlaki w polskim rapie. Smolasty urodził się na warszawskim Bródnie, a jego tata również był muzykiem. Muzyk idąc w jego ślady zaczynał działać jako producent, co przyniosło mu pierwsze sukcesy. W 2015 mocno przyłożył się do powstawania „Lot022” Kaza Bałagane. Debiutancki album Smolastego wydany w 2018 pokrył się złotem. Muzyk na przestrzeni swojej kariery współpracował z wieloma wykonawcami, m.in: Kaz Bałagane, Białas, Otsochodzi, PlanBe czy Tomasz Chada.

Miły ATZ | 06.06.2024 | POZNAŃ

Pochodzący z Gniezna artysta inspirujący się brytyjskimi grime’owymi brzmieniami od lat wprowadza zamęt na polskiej scenie muzycznej. Związany z takimi kolektywami, jak Mordor Muzik, Undadasea, Lowpass, czy Święty Bass, artysta zapisał się świadomości miłośników naprawdę zróżnicowanej muzyki. Po świetnie przyjętym solowym Rollerze i występie w ramach club2020, Miły ATZ powraca do słuchaczy z nowym materiałem ACID MORO, który usłyszeć będzie mogli w trakcie Wielkiego Grillowania!

SZPAKU | 07.06.2024 | POZNAŃ 

Jeden z najbardziej cenionych artystów polskiej sceny rapowej. Wyróżnia go przede wszystkim wspaniały kontakt z publicznością, charyzma i niezapomniane koncerty. W swojej dyskografii pochwalić się może wieloma hitami cieszącymi się dziesiątkami milionów odsłuchów w serwisach streamingowych. Artysta został nagrodzony wyróżnieniem Raper Roku Nagroda Publiczności podczas Popkillerów 2024, co jest tylko potwierdzeniem jakości i energii, którą wnosi na scenę!

Shymczyk | 07.06.2024 | POZNAŃ 

Shymczyk, chociaż swoją przygodę z muzyką rozpoczął niedawno, to wielu z nas powinien być dobrze znany. W swoim dorobku Adam Szymczak może pochwalić się paroma dobrze przyjętymi singlami oraz świetną współpracą z Boberem na kawałku „KIEDY BYŁEM”. Tematy rozrywki i porwania publiki nie są mu obce, więc 07.06 spodziewajcie się dużo dobrej energii.